/ / / yataginda nasil derin uykuya dalmasini saglayabilirim
sibelaydeniz

yataginda nasil derin uykuya dalmasini saglayabilirim

24.11.2015 |

Mrb benim 4,5 yasinda oglum var aksam saat dokuz bucukta yatiriyorum uykuya hazirlik olarak kitap okuyoruz sorunsuz uyuyor fakat 2_3 saat sonra uyaniyor ve yataginda yatmayi kabul etmiyor ben yaninda oldugumda uyuyor ama nadil anliyorsa odadan ciktigim anda uyaniyor ve bizim yanimiza yataga geliyor 1 hafta ugrastim ama derin uykuya dalmiyor ve defalarca uyaniyor gece ama bizim yanimizda yattiginda kesinlikle uyanmiyor yardimci olursaniz sevinirim

SinemGerger

Merhaba çocuğunuz artık çok rahat derin ve kesintisiz uyuyabilir. Çocuğunuza çok fazla güven verin uyuyana kadar yanında kalın ve uyuduktan sonra çıkacağınızı söyleyin kesinlikle yatağınıza almayın gece uyanıp gelirse beraber odasına gidin ve her seferinde yatağında uyumasını sağlayın. Çocuğunuza bir uyku arkadaşı edindirin ve onunla uyumasını sağlayın. Bu bir süreçtir sabırlı ve anlayışlı olmanız gerekir. 2-3 haftanızı alabilir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.