/ / / / Uyku düzenini nasıl oturtabilirim
tugcelis

Uyku düzenini nasıl oturtabilirim

29.10.2016 |

Merhaba kızım 5 aylık dogdugundan beri uyku hep problem oldu bizim için çok çaresiz kalıp sallamaya başladık kucakta hoplayarak sakinlesebiliyordu kolik dönemde şuan gazımız bitti ayakta sallayarak uyuyor ve dogdugundan beri koynumda uyuyor başka yerde uyumadi suan problemim gündüz 4-5 saat aralıklı uyuyor akşam 8 bucukta uyuyor ama gece ne zaman uyanacaği belli olmuyor 2 3 4 gibi saatlerde uyanıp 2 saat uyanık kalıyor sonra yeniden uyutmam uğraşmam gerekiyor bunun dışında da 3 saatte bir mama için uyanıyor sabah 6 ya kadar en azından uyusun istiyorum nasıl bir yol izlemeliyim artık çok yoruldum uykusuzluk çok zorluyor 

SinemGerger

Merhaba sevgili anne bı dönemde bebeğiniz kesintisiz sabaha kadar uyuyabilir. Bunun için doğru adımlar bebeğinize uyumayı öğretebilirsiniz. Bu dönem için daha uzun süre açlığa dayanarak uyumayı başarabilir. Gece beslenmesini bebeğiniz uyurken rüya öğünü şeklinde vermenizi öneririm.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.