/ / / sorun anlamis degilim
ayyumi

sorun anlamis degilim

19.04.2016 |
sorun anlamis degilim

Merhaba benim 5 yasinda oğlum var 8.5 aylikken daha once idrar yollari iltihapi oldugu icin sünnet oldu.Yaklasik olarak 1 aydir penisinin ucunun acidigini söylüyor dr.götürdüm tahlil yapildi temiz cikti kulturede baktilar temiz ara ara soylemeye devam etti tabi bu esnada arada elinin penisine dokundurdugunu gozlemliyorum ne oldu oglum diyince anne aciyor ya ondan bastirinca iyi geliyor diyor neyse gecen hafta alsancakta ozel muayenesi olan irfan karacaya goturdum fiziken kontrol etti. Hatta elimizde cocugun iseme videosuda var gosterdik bir problem olmadigini iletti bu nedir acaba neyin nesi anlam veremiyorum bunun haricindede oglumun hareketleri normal genel durumu iyi atliyor zipliyor.Bu arada calisan anneyim 

ProfDrYTarkanSoygur

Merhaba, İdrar tahlil ve kültürü normal ve işemede desıkıntı yoksa çok ciddi bir sorun yoktur diyebilirim. Ama gene de bir işeme testi yaptırıp pipi ucunda darlık olup olmadığına da bakmak iyi olur. Bu arada günlük sıcak suya oturma banyoları yaptırmanız çok rahatlatır. Pipi üzerine de günde 1-2 kez Bepanthen krem sürebilirsiniz. Geçmiş olsun.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.