/ / / Panoramik Filim Çektirmek Zararlımıdır?
ozudogru

Panoramik Filim Çektirmek Zararlımıdır?

06.03.2016 |

ene çıkartıp tutup makinanın altına soktum vegörevli hemen panoramik filmi çekti tam çekim bitti boyun önlüğünün takılı olmadığı gördüm zararı olur mu diye sorduğumda birşey olmaz dediler ama 1 saat arayla 2 tane panoramik filim için radyasyon aldı kızım üstelik diğrçekimde boyunluk yoktu. Aklım birkaç gündür karışık internette çocuklarda çekilmesinin zararlarından bahsediliyor trioidlere olan zararları gerçekten çok ürkütücü hatta korkutucu. Size sorup danışmak istedim yardımcı olursanız sevinirim. 1 sat arayla 2 tane panoramik filim çekilmesi ilerde sıkıntıya yol açar mı ? Üstelik diğerinde boyunluk takılı değildi . Değerlendirirseniz menun olurum saygılarımla.

GuzinKirsaclioglu

Merhabalar.. her türlü radyografi çocuğunuza daha doğru bir teşhis ve tedavi seçeneğini sunabilmek adına önemlidir. tabiki gerekmedikçe röntgen almıyoruz ancak hayat boyu çok sık röntgen ihtiyacı duyulmadığından alınan dozlar herhangi bir sıkıntıya sebep olmayacaktır. kaygılanmamanızı öneririrz. sağlıklı günler.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.