/ / / Okulun 2. gunu husran olmus gorunuo
annem1987

Okulun 2. gunu husran olmus gorunuo

20.09.2016 |

Merhabalar oglum 3.5 yasinda dun okula basladik bi heyecan mutlulukla bugunde sabahtan okul heyecaniyla uyandik okula gittigimizde kapida anneleri iceri almicaklarini solediler poyraz once istemedi sona ikna oldu sinifa girdi ben kapida bekledim oynuodu icerde daha sonra baska cocuklar aglayip disari ciktiklari icin sinifin kapisini kapattilar sanirim oglum beni goremeyince kapiya yonelmis ogretmen engellemek istemis feryat figan siniftan ciktik sona beraber girdik az kaldik cunku ordan uzaklasmak istedi kapidaki parka cikardim tekrar iceri girmeyi denedim ama girmek istemedi hatta bidaha okulada gitmek istemiorrum diyor ne yapmayalim yarin tekrar goturmeyi dusunuorum ama

YaseminMericKazdal

Merhaba Öncelikle siz sakin olmaya çalışın, çocuklar anne babaları kaygılı olduklarında bu kaygıyı hissedecek ve daha çok kaygılanmaya başlayacaklardır. Yumuşak geçişlerle okula alışacaktır. Ona okulu keyifli bir şekilde anlatın. Sizin onu bırakmadığınızı akşam yine buluşacağınızı söyleyin. O akşama dair planlar yapın, okuldan çıktığında da bunları gerçekleştirin. Sizin onu terk etmeyeceğinize ve çok sevdiğinize emin olduğunda daha rahat gidecektir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.