/ / / oğlumun sorunları.
ozylem

oğlumun sorunları.

08.02.2016 |

Ayça Hnm merhabalar.

Ben şuan o kadar çaresiz hissediyorum ki kendimi.Bankada çalışıyorum.Oğlum 03.05.2011 doğumlu.Parmakla gösteriliyordu.Tertemiz ,sakin,düzenli bir çocuktu Ayaz.kreşe başladık bu yıl.Arkadaşlarınında gözdesiydi.kendimi çok suçluyorum çünkü ben hiç yanında olamadım.hiç gidemedim okuluna.sabah bırak öğlen al bu mudur annelik.oğlum  2 haftadır sürekli ellerini yıkıyor.arkadaşları ona dokunsa eve gidip yıkanmak istiyor.kitaplarına dokunsalar kitaplarını bile  yıkamak silmek istiyor.sürekli sıkılıyor.Oyuncak alıyorum.20 dakika sonra sıkılıyor .Keşke bunun yerine şunu alsaydın diyor.Başka bir eve misafirliğe gittiğimizde kesinlikle tuvalete gitmiyor su içmiyor.biraz evvel okula gittik.Burdaki tuvaletler küçük burda tuvalete gitmem dedi.ağladı eve götürdüm mecburen.annem artık sevmeyecek beni diyor.sen beni istemiyorsun diyor.ben neden yaşıyorum keşke yaşamasam der mi 5 yaşındaki bir çocuk.ne yapmalıyım ne yapabilirim.

AycaBaharBakkaloglu

Merhabalar Bahsettiğiniz şeyleri tetikleyen alt yapısında bir şeyler olabilir. Bu konular ile ilgili bir uzmana gidip görüştüğünüz takdirde süreci daha sağlıklı bir şekilde atlatabilirsiniz. Sevgiler

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.