/ / / oglum baska kızlari elliyor
zynpdur

oglum baska kızlari elliyor

09.08.2016 |

Oglum 1 sene once babasini kaybetti. Bu sora kuzenleri bize gekdi. Ve onlara pipisini gostermis.  Kizlarin popolarini ozel bolgelerini goguslerini ellemism biz bu cocugu hic tv izlettirmedik. Basi bos bırakmadık.ne yapmamiz gerekiyor. Cocugum 6 yasinda

AycaBaharBakkaloglu

İyi akşamlar. Başınız sağolsun. Çocukların bu dönemde yaptıkları bu davranışlarının temelinde merak dürtüsü bulunmaktadır. Kendi yada arkadaşlarının cinsel organları ile oynamak isteyebilirler. Karşı cinsi merak ettiği için dokunmak görmek isteyebilirler. Çocuğunuzu bu davranışları yüzünden azarlamayın, cezalandırmayın. Herkesin önünde cinsel organını göstermesinin uygun olmadığını , onun özel bölgesi olduğunu anlatın. Herkesin bedeninin kendine özel olduğunu izin vermeden başka birine dokunamayacağını, özel bölgelere ailesi dışında kimsenin dokunamayacağını, doktorun muayene sırasında ailesinin yanında dokunabileceğini anlatabilirsiniz.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.