talhammm65

Kreş

28.12.2016 |

Merhaba 3,5 yaşında oğlum var evde sıkılıyordu arkadaş arıyordu yanına bizde tam gün kreşe gönderdik hem arkadaşı olur paylaşmayı öğrenir diye başlarda çok memnundu bir aydır zorla ağlayarak gidiyoruz haftasonu anneannede kalıyoruz eve gelmek istemiyor kreşe gideceğim diye evden soğudu yarım gün yada kreşten almayı düşünüyoruz ilerde sorun olacağını düşünüyoruz sizce ne yapmalıyız 

NOT:eşimde bende çalışıyoruz kreşten alırsak anneanne bakacak 

TEŞEKKÜRLER😊

cenkkahvecioglu

Merhaba, Oğlunuzun yaşadığı durum sizin kararlı tavrınızla düzene girecektir. Önemli olan sizin ne istediğinize kara verip bunun arkasında durmanız. Okul ilk günlerde cazip gelip sonradan her şeye alıştığı için cazibesini yitirmiş olabilir. Bu durumda yapılacak şey sizin rutinlerinizi devam ettirmeniz. Ağladığı için okuldan almak sizin için çözüm değil aksine ağlayarak istediği her şeyi yaptırabileceği hale dönüşebilir. Okula yarım günde olsa devam etmek faydalı olacaktır. Okul yaşı için oldukça uygun bir dönemde evde öğrenebileceğinin çok daha fazlasını okulda öğrenebilir. Bu açılardan düşünmenizi öneririm. İyi günler.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.