/ / / Kızıma nasıl davranıcam
ares30

Kızıma nasıl davranıcam

30.11.2016 |

Merhabalar. Ben 2 kız annesiyim 13 yaşında büyük kızım küçük 10 yaşında büyük kızımın sorunları var internetten hiç çıkmıyor aile ortamına karışmıyor ne sıkıyorum nede zorlu yorum telefonunda bir kaç kez erkeklerle konuşmalarını yakaladım cevap vermedi ben çıldırdım ahlaksız kelimeler konuşmuşlar söyleyemiyorum ve bu bir kaç kez de oldu yine yakaladım kendinin lezbiyen olduğunu söylüyor her defasında söylüyorum bunların iyi bişey olmadığını ilerde kötü şeyler doğuracağını beni dinliyomuş gibi yapıyo evden kaçarım diye tehdit ediyo uyuyamıyorum gerçekten kaçar diye hep ahlaksız kelimeler kullanıyor napıcam bilmiyorum okadar yoruldum ki bana yardım edin nolur

GulgunKurtay

Merhaba, Öncelikle kızınızla iletişiminizi iyileştirmek gerekli. Ergenlik çağında, eleştirilmek, azarlanmak, yargılanmak ebeveynle olan ilişkiyi çıkmaza sokabilir. Öncelikle onu anlamak istediğinizi, sevginizi sıkça dile getirin. Güvene dayalı bir ilişki inşa etmelisiniz. Bulunduğunuz şehirde mutlaka hastane, belediye veya özel polikliniklerde psikologlar vardır ve her zaman yardım alabilirsiniz.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.