/ / / gündüz bir kac damla cisini kacirmasini naail onleyebilirim
aslim06

gündüz bir kac damla cisini kacirmasini naail onleyebilirim

24.12.2016 |

2 yasinda kendi istegiyle tuvalet egitimine basladik geceleri ilk gunden hic yapmadi.ama gündüz kolay kolay cisini soylemez bir iki damla kacar sonra cis der bazen tuvalet girisinde altimiza yapariz bazen tuvalete guzelce yapariz bazen yetisemeyiz.o soylemeden ben goturmek zorunda oluyorum acaba bunda hatami ettim.cocuk o uyariyi bikac damla kacirmadan alamiyormu?acaba oyunu birakmak istemiyormu?bi kac kez altina yapti diye kizdim.cunku kiyafet kalmadi artik.gun icinde hep cisini altina kaciriyo ben demezsem farketmezsem tutuyo ve tuvalete gitmiyo.1 aydir kardes geldi ve kopekten korkuyo geceleri kalkip anne kapiyi kitledinmi diyo ve benim dibimden gun icinde hic ayrılmıyor.ne yapmam lazim?ne zaman alosacak.benim suan izlemem gereken yol nedir?tesekkur ederim

figenkucukkonerkirca

Merhaba, çocuğunuzun tuvalet alışkanlığı kazanmaya hazır oluşluğunu takip etmeniz gerekir. Çok zorlamadan gözlemleyin. Diğer taraftan kardeş, korkular gibi konulardan da bahsettiğiniz için desteğe ihtiyacı olabilir düşüncesiyle biraz daha yakından takip edip bir uzman desteği almanız gerekebilir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.