/ / / bebeğimin kaka testi sonucu endişelendirdi
sevil12

bebeğimin kaka testi sonucu endişelendirdi

18.11.2016 |

merhabalar 3 aylık bir oğlum var dün akşam ishal oldu fakat öle su gibi değildi kakası gece 2 kere filan yaptı  ertesi sabah ta iki kere hemen doktora götürdük kaka testi istedi doktor bey testin sonucu şu şekildeydi:

sarı renkli yumuşak kıvamlı kan ve mukus yok

her sahada bol yağ vakuolü ve bazı sahalarda nadir lökosit görüldü.

doktor beyde snt max biotic die bir damla verdi bunu bir hafta kullanın haftaya tekrar istiycem test dedi.Bebeği izleyelim şimdiden bişey diğip korkutmak istemiyorum dedi. tabiki şuan çok endişeliyim kötü bi durummu var buarada ishali geçti sanırım en son o zaman yaptı teste kakasını hala yapmadı onun üstüne ne olabilir kötü bi durummu var normalde bebeğim sağlıklı kilosu iştahı hep yerinde bi bebek damlayı içiriyoruz dünde bugünde içtikten bi müddet sonra ağlamaya başlıyor sorun nedir acaba söylerseniz sevinirim teşekkürler..

ElifErdemOzcan

merhabalar, kakasında önemli bir şey gözükmüyor, ishal durumunda yağ görülebilir kakada.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.