/ / / Baglilik
denizkeremm

Baglilik

04.09.2016 |

 Ceren hanım merhabalar benim aralık 2013 doğumlu bir oğlum var. Doğduğundan beri hassas bir bebeklik geçirdi sürekli ağlama krizlerimiz vardı. Hep ihtiyaçlarını gecikmeden karşılamaya çalıştım büyüdükçe oyun aktiviteleri yaptım. Ev islerinde bile oyuna çevirerek hayatımızı kolaylaştırmaya çalıştım fakat şuan bir çıkmazdayım. Sürekli olarak yanımda olmak istiyor odadan çıkınca ağlıyor yemek yaparken kucağına al diyor büyüdükçe ayrılacağına daha fazla bağlandı nerede yanlış yaptım lütfen yardımcı olun. Sevgi eksikliği ilgi eksikliği olduğunu düşünmüyorum evimizde birbirimizi sevdiğimizi dile getiriyoruz. Nasıl davranmalıyım lütfen yardımcı olun.

 

 

CerenSengel

Merhabalar, Bazı çocuklar doğuştan getirdikleri özellikleri gereği daha hassas olabiliyorlar. Sizin oğlunuzda daha duygusal bir çocuk olabilir. Oğlunuzun kendi başına bir şeyler yapabilmesi için imkanlar verin. Sizden ayrı bir birey olduğunu ve neler başarabileceğini gösterin. Yaşı gereği artık okula gidebilir. Size önerim ilk başta haftada bir kaç yarım gün sonrasında tam zamanlı olarak okula başlaması olabilir. Bunun oldukça faydasını göreceğinize inanıyorum. Mutlu günler dilerim.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.