/ / / / 7,5 aylık bebeğim ek gıdalrda çok seçici...
naz91

7,5 aylık bebeğim ek gıdalrda çok seçici...

29.11.2016 |

merhabalr,oğlum 10 nisan doğumlu 6.ayda ek gıdalara yoğurt kaşık maması meyve püresi kahvaltı ve sebze pürelerinden başladık.İlk zamnalrda oğlum herşeyi yiyordu itiraz etmeden,sebzelerden(pırasa,ıspanak,karnıbahar..)pek hoşlanmıyordu fakat yinede yiyordu.7.ayda kırmızı et ve beyaz etide eklemeye başladık ve oğlum kesinlikle yemiyor aağzını kitliyor..tarhana kaşık mamalarını ve kahvalısını seviyor onun dışında sebze pürelerinden ağzına koyamıyorum ve bu duruma çok üzülüyorum,yardımcı oalbilirseniz çok sevinirim..şimdiden teşekkür ederim.

GizemYaman

tarhana konusunda gayet doğru, ancak bebe bisküvisi hazır gıda olduğu için çok fazla tavsiye etmiyorum. onun yerine sebze pürelerini katılaştırmak istiyorsanız, tam buğday ekmeğinin içini koyabilirsiniz. Bebeğiniz için daha sağlıklı olur.

naz91 geri dönüşünüz için teşekkür ederim sebze pürelerine hipp bebe bisküvisi katıyorum birde tarhanayı çok sevdiği için sebzelerini ona katıyorum doğru yol mu izliyorum peki.. Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.