/ / / 6 yasta cinsel egitim.
tultulay

6 yasta cinsel egitim.

08.07.2016 |

Merhabalar.6 yasindaki oglumda cinsel merak basladi.sorularini anlayabilecegi olcude cevaplsndirmaya calisiyorum.ancak tikandigim konular vsr.ornegin senin kukunu gormek istiyorum, baba senin pipin nasil seklinde sorulari var.bir de pipisini ve poposunu baskalarina gostermek istiyor.aciyor bazen de. Cok zor durumda kaliyorum.neden boyle yaptigini sordugumda"komik olmak icin "cevabini veriyor.ozel bolgeler sadece sana aittir, gostermen dogru degil dedigimde etkili olmuyor.nasil davranmaliyim.tsk ederim.

RaykaKumru

Merhaba, bu yaşlarda çocuğunuz sorduğu sorular ve verdği tepkiler çok normal. Merak ediyor ve en yakınları olarak sizin üzerinizden öğrenmeye çalışıyor. Burada çocuğun mearkını gidermek çok öenmli, fakat bu ebeveynlerin bedeni üzerinden değil, öğretici materyaller üzerinden olması daha uygun. Konu hakkında çok detaylı şekilde hem ebeveynler hem de çocuklar için yazmış olduğum Beni de Bedenimi de Seviyorum kitap setinden yararlanmanızı tavsiye ederim. Saygılarımla

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.