/ / / / 3.sezeryan olucam
deniz40

3.sezeryan olucam

03.01.2017 |

mrhb hocam sorum olucaktı  son adet tarıhı hatırlamadım ıcın doktorum  ultrasyondan hesaplarak 8 mayıs 2016 hesapladı  suan 34+2 gunluk hamıleyım sorum su  asırı  kılo obazıte konduu  bana dogumun rısklı dedı   en son tansıyon olctuklerınde  13 e 7 cıktı   onceden tansıyon yuksek cıkıyodu  sımdı doktorum  rısklı oldu ıcın   bide 3. sezeryan  olucam ıcınn yapamacagını  soyleedı    sımdı adet sancısı   gıbı agrılarım baslıoo    karnım sertlesıoo   yuruyemıomm  wc ye gıdene kadar  agrı oluyo kasık asalarım da bıde  akıntı lar oluoo   3. sezeryan olucam ıcım  kacıncı  haftalarda olur  sımdı doktor degıstırcemm  sızce ne yapmalıyım  bilgi verirseniz sevinirimm bu  agrılar  normalmıı   acaba 

ProfDrIsmailCepni

merhaba öncelikle kontrollerinizi düzenli yaptırın NST testi ve ultrason ile rahim ağzı uzunluğu bakılsın. Erken doğrtma gerekmezse 38. hafta doğum için uygun.. Sağlık dilerim..

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.