/ / / 2,5 yaşında kızım gece odasından kalkıp yanıma geliyor
omerve 11

2,5 yaşında kızım gece odasından kalkıp yanıma geliyor

02.06.2016 |

Merhaba,

Benım 2,5 yaşında (29aylık) kızım var gece odasındaki bazada beraber yatıp uyuyoruz sonra o beşiğinde ben odamda uyumaya devam edıyoruz ama bır haftadır geceleri kalkıp yanıma geliyor ve o kadar sessiz geliyor ki hiç haberim olmuyor. Neden gece kalkıp bizimle yatmak istiyor anlamıyorum...Bunu önlemek yada kesmek için ne yapmam lazım birde ıkı gecedir uykusunda sürekli ağlıyor huzursuz benı sürekli yanında istiyor. Sorunsuz gecelerimize ne oldu anlamadım. 

SinemGerger

Merhabalar bu dönemde yemi bir ev, bakıcı, kardeş, okul, misaide gibi farklı durumlar varsa kızınızın uykularını etkileyebilir. Bu geçici bir durumdur her defasında odasına götürüp tekrar yatağında yatmasını sağlamanızı öneririm. Uyku öncesi oldukça güven verin korkuyor musun? Diye kelimeler kullanmayın.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.