Kız - Erkek Bebek İsim Analizi

İsim analizleri, isimleri inceleyerek, harfler arasındaki titreşimleri tespit ederek karakter özelliklerini ortaya koymaktadır. Çocuğunuzun ismini yazın, isim analizini hemen öğrenin.

Detaylı Arama
Baş Harfe Göre Ara

V ile başlayan İsimler

Vahap

Aklına geleni yapma özelliğine sahip olan, kendi içine dönük olan, algılaması yüksek, mantıklı davranan, hayattan sert dersler alan, sakin ve durağan bir kişilik yapısına sahip olan, iş hayatında atılgan, enerjik, kendine güvenen bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vahide

Aklına geleni yapma özelliğine sahip olan, kendi içine dönük, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, hayattan sert dersler alan, iç dünyasında kırılgan olan, hırslı, zorluklara karşı direnen, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden bir kişilik enerjisine sahiptir.

Varol

Aklına geleni yapma özelliğine sahip olan, kendi içine dönük, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, hayattan sert dersler alan, gizemli, duygularını açığa vurmaktan kaçınan, sanatsal yetenekleri olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vatan

Aklına geleni yapma özelliğine sahip olan, kendi içine dönük, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, ketum, duygularını açmakta zorlanan, iş hayatında atılgan, enerjik, olaylar karşısında sağduyulu davranan ve yaratıcılık özelliğine sahip olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vedat

Aklına geldiği gibi davranan, kendi içine dönük, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, hırslı, zorluklara karşı direnen, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, ketum, duygularını açmakta zorlanan, esrarengiz davranışlar sergileyen, hatta bazen tanımakta bile zorlanılan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vefa

Aklına geldiği gibi davranan, kendi içine dönük, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, sakin, uysal, güvenilir bir yapısı olan, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, iş hayatında atılgan, enerjik bir kişilik enerjisine sahiptir.

Veli

Aklına geldiği gibi davranan, kendi içine dönük, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, sanatsal yeteneklere sahip olan, iç dünyasında kırılgan, olan hassas, duygusal bir kişilik yapısına sahiptir.

Venüs

Aklına geldiği gibi davranan, kendi içine dönük olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılarından kurtulmak için mücadele eden, olaylar karşısında sağduyulu davranan, yaratıcılık özelliğine sahip olan, işlerini başarmak için çok mücadele eden fakat engellerle karşılaşan, engelleri aşmak konusunda zorlanan, hayaller kuran, bu hayallerin bir kısmını projeye dönüştürebilen bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vesile

Aklına geleni yapan, kendi içine dönük, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, hayaller kuran, bu hayallerin bir kısmını projeye dönüştürebilen, iç dünyasında kırılgan ve sanatsal yeteneklere sahip olan, bir kişilik enerjisine sahiptir.

Veysel

Aklına geleni yapan, kendi içine dönük, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, geçmişteki üzüntü ve sıkıntılarını unutamayan, hayaller kuran ve bu hayallerin bir kısmını projeye dönüştürebilen, sanatsal yetenekleri olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vicdan

Aklına geleni yapan, kendi içine dönük, iç dünyasında kırılgan, güzel sanatlara karşı yetenekli olan ve duygusal kişiliğini bu sebeple ortaya koyabilen, hırslı, zorluklara karşı direnen, algılaması yüksek, mantıklı karar veren bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vildan

Aklına geleni yapan, kendi içine dönük, iç dünyasında kırılgan, sanatsal yeteneklere sahip, iş hayatında hırslı, zorluklara karşı direnen, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, olaylar karşısında sağduyulu davranan, yaratıcılık özelliğine sahip olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Volkan

Aklına geleni yapan, kendi içine dönük, gizemli, duygularını açığa vurmaktan kaçınan, sanatsal yetenekleri olan, iş hayatında başarılı, unvan sahibi olabilme potansiyeli olan, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, olaylar karşısında sağduyulu davranan, yaratıcılık özelliğine sahip olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Vural

Aklına geleni yapan, kendi içine dönük, hayata gülerek bakan, bolluk içinde yaşama enerjisine sahip, işlerini ağır yapan, karar vermekte zorlanan, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, sanatsal yeteneklere sahip olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.