Kız - Erkek Bebek İsim Analizi

İsim analizleri, isimleri inceleyerek, harfler arasındaki titreşimleri tespit ederek karakter özelliklerini ortaya koymaktadır. Çocuğunuzun ismini yazın, isim analizini hemen öğrenin.

Detaylı Arama
Baş Harfe Göre Ara

U ile başlayan İsimler

Ufuk

Hayata gülerek bakan, bolluk enerjisine sahip,işlerini ağır yapan, sakin, uysal, güvenilir bir kişilik yapısına sahip olan, iş hayatında başarılı olan daima yükselen bir çizgiye sahip olan ve bunun neticesinde unvan sahibi olabilme potansiyeli olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Uğur

Hayata gülerek bakan, bolluk enerjisine sahip, işlerini ağır yapan fakat bazı konularda inatçı ve ısrarcı olan, karar vermekte zorlanan, tereddütleri olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Uğurtan

İstikbali çok açık ama biraz gecikmelere uğrayabilir. Azimlidir yılmadan sonuna kadar mücadelesini götürür. Merhamet duyguları da oldukça yüksektir. Arada inadı tutabilir. Arkadaş ve dost canlısıdır. Bazı konularda karar vermede çok zorlanır. Yakınlarından yardım almaktan çekinir. Zira duygularını aşağı yukarı kimseyle paylaşmaz. Hele üzüntüsünü hiç kimseyle. Sorunları tek başına halletmeye çalışır. Mantıklıdır. Çoğu kez mantıklı kararlar verir. Ama çok düşünür. Hoşgörülüdür. İnsanları incitmekten çoğu zaman kaçınır.

Ulaş

Hayata gülerek bakan, bolluk enerjisine sahip olan, işlerini ağır yapan, sanatsal yeteneklere sahip olan, algılaması yüksek, mantıklı karar veren, iş hayatında atılgan, enerjik, çok üretken ve güçlü bir yapıya sahip olan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.