Kız - Erkek Bebek İsim Analizi

İsim analizleri, isimleri inceleyerek, harfler arasındaki titreşimleri tespit ederek karakter özelliklerini ortaya koymaktadır. Çocuğunuzun ismini yazın, isim analizini hemen öğrenin.

Detaylı Arama
Baş Harfe Göre Ara

L ile başlayan İsimler

Lal

Lale

Sanatsal yeteneklere sahip, algılaması yüksek, mantıklı, özel ilişkilerinde duygusallık hakim, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan bir kişilik enerjisi verir.

Lamia

Sanatsal yeteneklere sahip, algılaması yüksek, mantıklı, ticarete yatkın, kırılgan, atılgan bir kişilik enerjisi verir.

Lara

Sanatsal yetenekleri kuvvetlidir. Karar verme süreci tereddütlü geçer. Bu durum ona sert bir mizaç verebilir. Atılgan ve enerjik oluşu bu durumu daha hafif atlatmasını sağlar.

Latif

Sanatsal yeteneklere sahip, algılaması yüksek, mantıklı, ketum, duygularını açıklamakta zorlanan, kırılgan, sakin, uysal güvenilir bir kişilik enerjisi verir.

Latife

Sanatsal yetenekleri olan, algılaması yüksek, mantıklı, ketum, duygularını açıklamakta zorlanan, kırılgan, uysal, sakin, güvenilir, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan bir kişilik enerjisi verir.

Leman

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, ticarete yatkın, algılaması yüksek, mantıklı, sağduyulu, yaratıcı bir kişilik enerjisi verir.

Lemi

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, ticarete yatkın, kırılgan bir kişilik enerjisi verir.

Lena

Sanatsal yetenekleri son derece yüksek. Aklıyla hareket eden, duyguyu belli ederek yaşamını sürdüren, yaratıcı, hoşgörülü ve sağduyulu bir yapıya sahip olan kişilik özelliğini taşımaktadır. Ayrıca yaratıcılık özelliğinin zamanlamasını çok iyi kullanarak,yerine göre atılgan ve enerjik olmayı sağlamaktadır.

Lerzan

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, karar vermekte zorlanan, okumayı seven, akademik anlamda başarılı, algılaması yüksek, mantıklı, sağduyulu, yaratıcı bir kişilik enerjisi verir.

Letafet

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, ketum, duygularını açıklamakta zorlanan, algılaması yüksek, mantıklı, sakin, uysal, güvenilir, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, esrarlı, tanımakta zorlanılan bir kişilik enerjisi verir.

Levent

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, kendi içine dönük, aklına geleni yapma özelliğine sahip, sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden, sağduyulu, yaratıcı, ketum, duygularını açıklamakta zorlanan bir kişilik enerjisi verir.

Leyla

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, geçmişteki üzüntü ve sıkıntıları unutamayan, özel ilişkilerinde duygusallık hakin olan, algılaması yüksek, mantıklı bir kişilik enerjisi verir.

Leylan

Sanatsal yetenekleri olan, üzüntü ve sevinci bir arada yaşayan, geçmişteki üzüntü ve sıkıntıları unutamayan, özel ilişkilerinde duygusallık hakim olan, algılaması yüksek, mantıklı, sağduyulu, yaratıcı bir kişilik enerjisi verir.

Lidya

Bu isimdeki kişiler sanatsal yeteneklere sahip olan, hassas, duygusal, kırılgan bir kişiliğin yanı sıra iş hayatında hırslı, zorluklara direnen, atılgan ve enerjik olan fakat geçmişte yaşadığı sıkıntıları unutamaması sebebiyle temkinli davranan bir kişilik enerjisine sahiptir.

Lila

Sanatsal yetenekleri olan, özel ilişkilerinde duygusallığın ön plana çıktığı, hassas, kırılgan bir kişilik yapısına sahip olan, bunun yanı sıra algılaması yüksek, mantıklı karar verme yetisine sahip bir kişilik enerjisine sahiptir.

Lina

Sanat konusunda çok ciddi çalışmaları yapıp yükselme özelliğine sahip, son derece hassas ve duygusal, yaratıcı ve sağ duyulu. Mantığını yeri geldiğinde kullanabilen özellikli bir isim.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.