Teklif Al

Amerika'da Doğsun

İletişim Bilgileri

05464322639
Peker Sokak Yonca Apartmanı No:8 D:9 Kat:3 Levent Beşiktaş İstanbul 34340

Amerika'da Doğsun Hakkında

Kuşkusuz bebeğinize vereceğiniz en özel hediye ona sağlayacağınız güvenli bir gelecek olacaktır. Amerika’da tamamlanan doğum süreci ile ailelerimizin bugün yaptıkları fedakarlıklar, çocuklarının yurt dışı eğitim masrafları için bir yatırım niteliği taşıyor. Amerikan firmalarında çalışma imkanının artması, çocuğunuzun kariyer hayatına önemli derecede fayda sağlayacaktır.

 

Bunu yaparken de lokal bir Amerikan firması güvencesi ve tecrübesi ile doğumunuzu organize etmenin size sayısız faydası olacaktır.

 

Kurumumuz BelAir Concierge, %100 Amerikan şirketi olup, doğumlarını ABD’de gerçekleştirmek isteyen anne adaylarına ve onların eşlerine en kaliteli hizmeti sunmak üzere kurulmuştur.

 

Ekibimiz A’dan Z’ye 7/24 her ihtiyacınızda yanınızda olmanın sözünü verir. Aracı hizmet kurumu olarak bizler; doktor, hastane, konaklama, araç temini ve olası diğer bütün ihtiyaçlarınızı sizlere farklı opsiyonları seçme imkânı sunarak karşılarız. Daha detaylı bilgi için web sayfamızı inceleyebilir, sosyal medya hesaplarımızı takip edebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.