Teklif Al
> Yeni Doğan Fotoğrafçısı > Pastel Baby Studio (Yenidoğan Fotoğrafçısı)

Pastel Baby Studio (Yenidoğan Fotoğrafçısı)

İletişim Bilgileri

Cengiz Topel Cad. Sevim Sokak No:3 Ataşehir İstanbul

Pastel Baby Studio (Yenidoğan Fotoğrafçısı) Hakkında

5 aktlı binası ve 3D konseptine sahip 40'ın üzerinde stüdyosu ile doğal ve sıcak bir ortamda flaş ışığı kullanmadan keyifli bir fotoğraf çekim imkanı sunan Pastel Baby Studio; başlangıcından bu yana birçok aileyi ağırlamış ve bu ailelerin anı ölümsüzleştirmenin mutluluğuyla stüdyodan ayrılmalarını sağlamıştır.

Dünya kalitesini Türkiye'ye taşıyarak “bebek ve çocukları alışılmış -poz- lardan çıkarıp, en doğal hallerini ve gerçek gülümsemelerini ölümsüzleştirmek” vizyonu ile ilerleyen Pastel Baby Studio; yine bir ilk olarak eşsiz albüm ve çerçeveler sunarak yaşamınıza renk ve değer katmaktadır.

Siz de Pastel Baby Studio dünyasına davetlisiniz!

  • Anı ölümsüzleştiren;
  • Zamanda yolculuğa çıkartan
  • Gülümseten
  • Ruhunuza dokunan
  • Heyecanınızı paylaşan Pastel Baby Studio; "kaliteden ve hizmetten ödün vermeden, heyecanı, mutluluğu, yorgunluğu ve üzüntüyü yaşamak" vizyonu ve "fotoğrafçılık sanatını en saf haliyle ileriye taşımak misyonu" ile çalışmaktadır.


Pastel Baby Studio'yu online (360°) gezmek için tıklayın!

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.