Teklif Al

Pembe ve Mint Bakery

İletişim Bilgileri

Pembe ve Mint Bakery Hakkında

Pembe ve Mint Bakery ürünleri;

  • Organik, 1. kalite malzemeler ile ev ve el yapımı olarak,
  • %100 hijyenik ve sağlıklı koşullarda,
  • Yenilebilir Wilton marka gıda boyaları ve yalnızca tereyağı kullanılarak,
  • İsteğe uygun olarak vanilya, çikolata, fıstık, franbuaz, muz vb. lezzetlerle hazırlanmaktadır.
  • Katkı maddesi içermez.


Ayrıca,

  • Özel günler için, en az 2 hafta önce sipariş verildiği durumda, özel tasarım cupcake standları
  • İstenen tema ve renklerde kişiye özel parti büfeleri hazırlanmaktadır.   


Pembe ve Mint Bakery tarafından hazırlanan kurabiyeler kuru ortamlarda yaklaşık 1 ay süreyle taze kalırken pastaların en fazla 2 gün içerisinde tüketilmesi önerilir.
Kurabiye ve cupcakeler Türkiye'nin her yerine kargo ile gönderilirken pasta siparişleri sadece İstanbul ili içine gönderilmektedir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.