Teklif Al
> Parti Organizasyon ve Butik Pasta > > > Kids Point Party House (Parti Organizasyon ve Butik Pasta)

Kids Point Party House (Parti Organizasyon ve Butik Pasta)

İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Gölet Mevkisi Sevinç Koleji Yanı Anka Kuşu Sok.No:6/A Başakşehir İstanbul

Kids Point Party House (Parti Organizasyon ve Butik Pasta) Hakkında

Bahçeşehir'in en özel yeri olan Gölet mevkisinde doğa ile iç içe bir lokasyonda 400m² geniş oturum alanına sahip, 60 yetişkin 30 çocuk oturumu ile rakipsiz Kids Point Party House;

  • Doğum Günü Partisi,
  • Baby Shower Partisi,
  • Diş Buğdayı Partisi,
  • Bekarlığa Veda Partisi,
  • Kına Gecesi,
  • Mevlüt Dinletisi,
  • 5 Çayı Buluşması ve
  • Özel Toplantılarn yanında aşağıdaki hizmetler de bulunmaktadır.


PALYAÇO
Tecrübeli palyaço ekibi; çocuklarınızın ve sizlerin mutlu olması için birbirinden zevkli oyunlar, şekilli balon showları, yarışmalar ve yüz boyama etkinlikleri sergilemektedir.

ANİMATÖR
Tiyatro kökenli ve çocuk psikolojisi hakkında bilgiye sahip deneyimli animatör ekibi çeşitli oyunlar, yarışmalar ve yüz boyama etkinlikleri ile çocukların akıllarında unutulmaz bir anı bırakmayı ve onları mutlu etmeyi görev edinmiştir.

SİHİRBAZ
Hem yetişkinlerin hem de çocukların katılımı ile interaktif bir şekilde gerçekleştirilen illuzyon showları birbirinden ilginç yanılsamalar ve hoş nüktelerle süslenmektedir.

BİLİM ETKİNLİĞİ
Tecrübeli deney ekibi, bilimin olağanüstü dünyasını deney ve showlar ile eğlenceli hale getirmektedir.

KARAOKE
Zengin yerli ve yabancı karaoke arşivi ve profesyonel seslendirme ekipmanları ile her türlü parti organizasyonunda oldukça eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

PARTİ DAVETİYESİ TASARIM VE BASKISI
Misafirlerinize parti günü ve saatini duyurmak için kalıcı ve anlamlı bir davetiye sunmak isterseniz, çocuğunuzun fotoğrafını Kids Point Party House'a teslim etmeniz yeterli.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ
Profesyonel fotoğrafçı ekibi, kutlama açılış ve parti organizasyonlarında, parti boyunca çektiği fotoğrafları cd formatında hazırlayıp, sizin belirleyeceğiniz 20 fotoğrafı baskılı albüm hali ile teslim etmektedir.

VİDEO HİZMETİ
Sabit ve aktüel çekim açıları ile kaydedilen görüntüler dvd formatında teslim edilmektedir. Ham video formatında teslim edilen görüntüleri dilerseniz istediğiniz stüdyoda kurgulatabilir  dilerseniz partiye ait tüm görüntüleri ham hali ile izleyebilirsiniz.

ANI VİDEOSU
Profesyonel film çekim ekibi ve ekipmanları ile tüm parti ve kutlama organizasyonlarının en özel anları filme alınıp görsel efektler, jenerik yazıları ve özgün fon müzikleri ile profesyonel kurgusu yapılarak ortalama 4-6 dk süren müzik klibi tadında bir anı videosu oluşturulmaktadır.

 

Kids Point Party House'ı hemen arayın: 0212 669 68 29

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Bölgenizdeki Diğer Hizmetler

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.