Teklif Al
> Organik ve Doğal Yaşam > > Nebyan Doğal – Karadeniz yaylalarından evinize doğal et!

Nebyan Doğal – Karadeniz yaylalarından evinize doğal et!

İletişim Bilgileri

Ofis: Acarlar Mah. Aydos Sok. No:5/1 Beykoz İstanbul Tesis: Paşamandıra Mah. No:68 Beykoz İstanbul

Nebyan Doğal – Karadeniz yaylalarından evinize doğal et! Hakkında

Nebyan Doğal olarak Karadeniz yaylalarında geleneksel yöntemlerle antibiyotiksiz, GDO’suz, suni yem yemeden yetişen kuzu ve dana etlerini tüm Türkiye’deki müşterilerinin evlerine getiriyoruz.

Hayvanların yetiştirilmesinden, canlı kesimine, etin işlenmesine ve lojistiğine kadar çok zorlu ve dikkat isteyen tüm süreci kendi kontrolümüzde tutuyoruz. Hayvanların doğumundan müşterilerimize paketlerin teslimatına kadar tüm süreci titizlikle takip ediyoruz. Kendi yetiştirici birliğimizin dışında et tedariği hiçbir şekilde yapmıyoruz.

Düzenli yaptırdığımız GDO ve antibiyotik testleriyle etlerimizin doğallını denetliyor, sonuçlarını müşterilerimizle paylaşıyoruz.

Riva’da kurduğumuz modern et işleme ve paketleme tesisimizde kalite ve hijyen standartlarına uygun şekilde paketlerinizi hazırlıyoruz. Soğuk hava araçlarımız sayesinde soğuk zinciri bozmuyoruz. Tüm bu süreci elimizde tuttuğumuzdan dolayı etimizin doğallığından ve temizliğinden emin olarak işimizi mutlulukla yapıyoruz. En özel kesimleri bile yapabilecek bir ekibimiz var. Online satış sitesi olarak değil bire bir isteklerinizi iletebileceğiniz, günün her saati aradığınızda bize ulaşabileceğiniz şekilde çalışıyoruz.

En doğal eti, en profesyonel şekilde işleyip en sağlıklı yolla evinize kadar getiriyoruz. 

Nebyan Doğal etlerini sipariş etmek için hemen arayın: 0543 631 34 55

 

 

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.