Teklif Al

İletişim Bilgileri

Maltepe Mahallesi 14 Sokak No:4C Güzelbahçe İzmir

Sofi Maya Hakkında

Sofi Maya, doğal tedaviyi amaçlayan ve alternatif tedaviyi destekleyen Baltik kehribarı’nın satışını yapan, Türkiye’nin bu alanda öncü ve güvenilir firmalarındandır.

Sofi Maya’nın kurucusu Aslıhan Hünkar, Uluslararası Kehribar Derneği Üyesi olup  Sertifikalı Kehribar Satıcısı eğitimini tamamlamıştır.

Sofi Maya'da ; Kehribar Bebek Diş Kolyeleri, Bileklikler, Yetişkin Kolyeleri, Tesbihler bulunmaktadır.

Baltik kehribarı ürünlerinin özellikleri nelerdir?

Litvanya menşeili, %100 orjinal ve sertifikalı, Uluslarası Kehribar Derneği’nin güvenlik sertifikalı tedarikçilerinden sağlanmaktadır. Sıkıştırılmış veya tozdan elde edilmiş değildir.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.