Teklif Al

İletişim Bilgileri

Bağdat Cad. Kazım Özalp Sok. Koşar İş Hanı No:17 K:3 D:7-8 Şaşkınbakkal Kadıköy İstanbul

Cadde Sanat Hakkında

Cadde Sanat;

  • Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Dans ve Müzik okuludur.
  • Ayrıca, resim dersleri, drama dersleri ve dönemsel atölyeler ile sanatsal branşlarda eğitim verilmektedir.
  • Konservatuvara hazırlık ve hobi sınıflarının yanında M.E.B. ve Uluslararası geçerliliği olan sertifika programları için sınıf ve bireysel çalışmalar yapılmaktadır.


Bağdat Caddesi, Şaşkınbakkal’da bulunan okulumuzda;

  • Dans ve bale salonu, resim atölyesi, kayıt ve aranje stüdyosu, bateri odası ve bire bir dersler için piyanolu, çalışma odaları bulunmaktadır.
  • 250’ ye yakın aktif öğrencisi bulunan Cadde Sanat her geçen yıl öğrenci sayısını ve etkileşim içinde bulunduğu kişi sayısını arttırmaktadır.
  • Sosyal Medyada 10.000’ e yakın takipçisi bulunmaktadır.


HEDEFLER:
Kısa vadede eğitmen kadrosu ve eğitime sanatsal bakış açısı ile kendini kanıtlamayı başarmış bir kurum olmakla gurur duyuyoruz.
Dürüstlüğe ve sanat çalışmalarının objektifliğine inanıyoruz.
Öncelikli hedefimiz, sanat eğitiminde ilgiyi ve o branşa duyulan sevgiyi arttırmak ve bununla birlikte kişilerin beklentileriyle çatışmadan, profesyonel eğitim verebilmektir.
Uzun vadede ise amatörlerden oluşan ve Türkiye’ nin ilkleri arasına girebilecek oluşumların mimarı olabilmektir.

Bu oluşumlardan başlıcaları ;

  • Cadde Sanat Orkestrası
  • Düzenli sahnelenen bir müzikal
  • Modern Dans Topluluğu
  • Profesyonel bir Bale Topluluğu oluşturabilmek ve bunun gibi pek çok ilk’ e ulaşmak için sanat’ a gönül vermiş kişilerle aynı yolda keyifle yürümektir.

Bu çalışmalar masraflı ve fiziken zor da olsa bir kısmının temellerini atabilmiş olmamız sevindiricidir. Cadde Sanat Orkestrası olarak iki senedir yıl sonu konserlerimizde öğrencilerimiz performans sergilemektedir. Bu sene Cadde Sanat olarak bir albüm çalışması içindeyiz ve önümüzdeki yıldan itibaren yıl sonu konserleri dışındaki performanslarımızda amatörlere ve öğrencilerimize yer vereceğiz. Modern Dans sınıfındaki öğrencilerimiz ile özel Modern Dans Topluluğu kurma yolunda çalışmalarımız başlamıştır.

BRANŞLAR:
BALE
KLASİK BALE
MİNİ BALE

DANS
STREET JAZZ
JAZZ DANS
MODERN DANS
ZUMBA
BEDEN PERKÜSYON
TANGO

RESİM
HOBİ KURSLARI
GÜZEL SANATLARA HAZIRLIK

MÜZİK
PİYANO
GİTAR (Klasik, Elektro)
KEMAN
BATERİ
PERKÜSYON
SAKSOFON
KLARNET
BAS GİTAR
VİYOLONSEL
FLÜT
NEY
KONSERVATUVARA HAZIRLIK

YARATICI DRAMA

ATÖLYELER
Çizgi Film Yapımı
Tuval Bezi Boyama
Davulumdan Masallar
T-shirt boyama
Ahşap boyama
Maske atölyesi
Origami
Ukulele
Yüz boyama
Bez çanta tasarımı
Pizza yapımı
Kağıt maket
Stafor baskı

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Bölgenizdeki Diğer Hizmetler

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.