Teklif Al
> Hamile Fotografçısı > Pastel Baby Studio (Hamile Fotoğrafçısı)

Pastel Baby Studio (Hamile Fotoğrafçısı)

İletişim Bilgileri

Cengiz Topel Cad. Sevim Sokak No:3 Ataşehir İstanbul

Pastel Baby Studio (Hamile Fotoğrafçısı) Hakkında

Başlangıcından itibaren pek çok aileyi ağırlamış olan Pastel Baby Studio; bu ailelerin anı ölümsüzleştirmenin mutluluğuyla stüdyodan ayrılmalarını sağlamıştır.

Dünya kalitesini Türkiye'ye taşıyan Pastel Baby Studio, “bebek ve çocukları alışılmış -poz- lardan çıkarıp, en doğal hallerini ve gerçek gülümsemelerini ölümsüzleştirmek” vizyonu ile ilerlemektedir.

5 katlı binası ve 3D konseptine sahip 40'ın üzerindeki stüdyosunda sıcak ve doğal bir ortamda flaş ışığı kullanmadan keyifli bir fotoğraf çekim imkanı sunan Pastel Baby Studio, yine bir ilk olarak eşsiz albüm ve çerçeveler sunarak yaşamınıza renk ve değer katmaktadır.

Siz de Pastel Baby Studio dünyasına davetlisiniz!

"Kaliteden ve hizmetten ödün vermeden, heyecanı, mutluluğu, yorgunluğu ve üzüntüyü yaşamak" vizyonu ve "Fotoğrafçılık sanatını en saf haliyle ileriye taşımak misyonu" ile çalışan Pastel Baby Studio;

  • Anı ölümsüzleştirir,
  • Zamanda yolculuğa çıkarır,
  • Gülümsetir,
  • Ruhunuza dokunur ve
  • Heyecanınızı paylaşır.

Pastel Baby Studio'yu online (360°) gezmek için tıklayın!

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.