Teklif Al
> Çocuk Parti Evleri > > > Kids Point Party House (Çocuk Parti Evleri)

Kids Point Party House (Çocuk Parti Evleri)

İletişim Bilgileri

Bahçeşehir 1. Kısım Mah. Gölet Mevkisi Sevinç Koleji Yanı Anka Kuşu Sok.No:6/A Başakşehir İstanbul

Kids Point Party House (Çocuk Parti Evleri) Hakkında

Kids Point Party House; Bahçeşehir Gölet Mevki’inde, doğanın içinde 400 m2’lik geniş bir alanda faaliyet göstermektedir. 60 yetişkin ve 30 çocuk oturumu kapasiteli, çocukların ebeveynleri ile birlikte rahat ve keyifli saatler geçireibileceği sıcak bir ortam sunmaktadır.

Kids Point Party House’da, doğum günlerinin  yanı sıra, mevlüt dinletisi, diş buğdayı, kına kutlamaları, bekarlığa veda partileri, baby shower partileri ve 5 çayı toplantılarınız gibi  özel parti ve toplantı organizasyonları düzenlenmektedir.

DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ

Çocukların oyun ve hobilerini gerçekleştirebilecekleri bir doğum günü imkanı sunarken ebeveynler    ikramlardan faydalanabilir ve misafirlerinizle keyifli vakit geçirebilirler.

BABY SHOWER PARTİSİ

Doğumu heyecanla bekleyen anne adaylarına  hediyelerle ve sürprizlerle dolu  partiyi organize eder.

DİŞ BUĞDAYI PARTİSİ

En önemli ve değerli anılar çocuklarımızın  yaşadığı ilklerdir. Bu heyecanı yaşatmak için   diş buğdayı partisi düzenlenir.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ

Bekarlığa Veda Partileri, gelin ve damat adayları için  evlilik öncesi vazgeçilmez bir eğlence olarak hayatımızdadır. Partinizi eğlenceli ve keyifli hale getirmek için kaliteli müzik sistemi ve popüler şarkılardan oluşan kareoke arşivi ile kaliteli hizmet sunar.

KINA GECESİ

Tekrar moda haline kına geceleri için geniş ve rahat bir yerleşim düzeni, zengin müzik arşivi ve ikramlar ile misafirlerin en iyi şekilde ağırlanması sağlanır. Gelin adayı evliliğe, duygu dolu türkülerle ve halaylarla uğurlanır.

MEVLÜT DİNLETİSİ

Bebek  Mevlüt Dinletisi, değerli hocaların dinletileri eşliğinde tüm akraba ve tanıdıklarınız ile paylaşabileceği bir organizasyonu gerçekleştirir.

5 ÇAYI BULUŞMASI

Çay saati buluşmalarınız ve altın günlerinize yeni bir soluk getir, misafirlerine yorgunluk yaşamadan keyifle vakit geçirebilecekleri bir buluşma olanağı sunar. Toplantılar, hafta içi günlerde, 3 saatlik bir dilimde organize edilir.Ebeveynler  leziz ikramlar, kaliteli müzik yayını, limitsiz sıcak içecekler ile keyifli vakit  çocuklar oyun alanında oynayabilirler.

ÖZEL TOPLANTILAR

Tüm toplantı organizasyonlarınız için, 60 kişi kapasiteli salonumuzdan faydalanabilirsiniz. İkramlı veya ikramsız mekan seçeneklerimiz bulunmaktadır. İklimlendirme sistemi bulunan salonumuz, profesyonel seslendirme, anons ve barkovizyon kullanım imkanı sunmaktadır.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.