Teklif Al
> Çocuk Gelişim Ürünleri > Tethys - Çocuklar İçin Sevgiyle Üretiyoruz

Tethys - Çocuklar İçin Sevgiyle Üretiyoruz

İletişim Bilgileri

Küçükbakkalköy Mah. Tevfik Fikret Cad. Derebey Sok. No:13 Kat:3 Daire:14 Dumankaya Flex Ataşehir – İstanbul

Tethys - Çocuklar İçin Sevgiyle Üretiyoruz Hakkında

Tethys bir anne elinden çıkan Türkiye’deki ilk eğitici oyun kartları serisidir. 2007 yılından itibaren, piyasada ürün ve görsel kalitesi ile dikkat çeken bir marka olmuştur. Tethys Eğitici Oyun Kartları, bebek ve çocukların elektronikten oyunlardan uzak, ebeveynleri ile birlikte karşılıklı etkileşimle keyifli vakit geçirmeleri için tasarlanmış ürünlerdir. Tasarım esnasında en çok dikkat ettiğimiz noktalar : 

Ortaya çıkacak ürünün bebek ve çocuk sağlığı için zararlı olmaması (Ce standartlarına uygun üretim yapmaktayız),
Okul öncesi dönemde, odaklanma süreleri nispeten daha kısa olan çocukların uzun ve keyifli oyun oyun oynayabilecekleri ürünler olması,
Çocuklar kadar ebeveynlerin de oyundan keyif almalarıdır.
 

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.