Teklif Al
> Çocuk Gelişim Ürünleri > Pakolino - Aylık Aktivite Kutuları

Pakolino - Aylık Aktivite Kutuları

İletişim Bilgileri

General Yazgan Sokak No:14 Beyoğlu İstanbul

Pakolino - Aylık Aktivite Kutuları Hakkında

Çocuk gelişimini destekleyen aktivite kutuları

Çocuğu ile nitelikli zaman geçirmek isteyen anne babaların “Çocuğumla evde ne yapsam?” sorusuna en eğitici, eğlenceli ve pratik çözümü sunan Pakolino, üyelik sistemi ile çalışıyor.

Pakolino'nun kapınıza gönderdiği, her ay yeni bir temaya ait, 3-7 yaş çocukları için özel olarak tasarlanan ve çocuk gelişim uzmanları tarafından onaylanmış aktiviteleri çocukların ekrandan uzak, doğa dostu malzemelerle içlerindeki mucidi, kaşifi ve sanatçıyı ortaya çıkarmasını hedefliyor.

Bir taraftan nitelikli aile zamanı sağlayan Pakolino, diğer taraftan çocukların erken yaşta duygusal, zihinsel ve fiziksel gelişimini destekleyerek ileride sorgulayan, yaratıcı, problem çözme yetisi yüksek, kendine güvenen bireyler olarak yetişmesine katkıda bulunuyor.

Her ay;

  • Minik Şefler,
  • Modern Sanat,
  • Yağmur Ormanları,
  • Renklerin Büyüsü,
  • Gezginin Dünyası gibi farklı temalara ait 3 kapsamlı aktivite için gerekli tüm malzemeler, detaylı yönergeler ve tema dergisi Pakolino kutularıyla Türkiye’nin 81 iline ücretsiz kargo ile gönderiliyor.


www.pakolino.com adresinden aydan aya sadece 39TL ödeyerek, bütçenizi yormadan çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmak ve ailecek geçirdiğiniz zamanınıza merak, eğlence ve yaratıcılık katmak artık mümkün.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.