Teklif Al

İletişim Bilgileri

Orta Bahçe Cad. Sinan Paşa Köprüsü Sok. Şok Market Yanı Clandesdestino Butik Üst Katı Beşiktaş İstanbul

Kathre for Kids Hakkında

Cama şekil vermenin çocukluk hayallerine şekil vermek olduğuna inanan Kathre, çocukların erken yaşta bu sanatla tanışması için Kathre for Kids’i kurmuştur. Kathre for Kids, sanat ve bilimi harmanlamaktadır. Çocuklar kendi yaşına uygun etkinliklere katılmaktadırlar. İlk önce hayal kurmayı teşvik eden Kathre for Kids, çocuklara bambaşka bir dünyanın kapılarını açmaktadır. Alevle kısa bir deneyim yapan çocuklar, ardından farklı materyallerle tanışmaktadır. Yaptıkları resimleri ya da objeleri cam figürlerle tamamlayan çocukların yaratıcılıkları ve el becerileri de gelişmektedir. 7-15 yaş arası çocuklar için uygun olan atölyelere çocuklar hafta sonları katılabilmektedir.  
Cam sanatıyla tanışmak için bu workshoplara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz:

Kathre for Kids Atölyeleri'nde; cam çubuklara şekil vermeyi deneyimleyen çocuklar ikinci aşamada yaptıkları resimleri farklı atık malzeme ve cam figürlerle tamamlamaktadır. Bu atölye çocukların yaratıcılıkları ve el becerilerini gelişmektedir. 7-15 yaş arası çocuklar için uygun olan atölyelere çocuklar hafta sonları katılabilmektedir.  

Kathre for Kids, yeni bir proje olarak çocuklar için “Art Party” adıyla doğum günlerini sanatla birleştirmeyi planlamaktadır. Kişiye özel sanat aktivitesi ve eğlence içeren doğum günü paketleri hazırlamaktadır. Seçilen temaya göre gerçekleştirilen sanat atölyesinin ardından eğlenen çocukların, sosyal ve sanatsal gelişimleri desteklenmektedir. Hem çocukların hem de ailelerinin memnun kalacağı bu partiler sayesinde davetliler eşsiz bir deneyim yaşayacaktır.

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.