Teklif Al
> Çocuk Etkinlik ve Atolyeleri > > > Candy Kids Party & Play & Workshop

Candy Kids Party & Play & Workshop

İletişim Bilgileri

Taç Sk. No:3 Kozyatağı Kadıköy İstanbul

Candy Kids Party & Play & Workshop Hakkında

15 yıllık yuva deneyimi ve 10 yıllık organizasyon deneyimi olan iki arkadaşın biraraya gelerek kurduğu Candy Kids Play & Party & Workshop; eğlenirken öğrenmeyi hedefleyen oyun, parti ve atölye çalışmaları planlayan bir aktivite merkezidir.

Candy Kids Play & Party & Workshop, Kazasker'de bahçeli ve 2 katlı binasında misafirlerini ağırlamaktadır.

Candy Kids Play & Party & Workshop, partileriniz ve özel günlerinizde üzerinizdeki organizasyon ve hizmet yükünü alarak size sevdiklerinizle birlikte mutlu ve keyifli saatler geçirme olanağı sunar.

Yaş gruplarına göre ve seçilen konseptte karaoke, disco ve oyun alanları bulunan Candy Kids Play & Party & Workshop'ta titizlikle hazırlanan, temizliği ve lezzetine önem verilen ev yapımı ikramların hem çocukların hem de ailelerinin damak zevkine uygun olmasına dikkat edilmektedir.

Anne-çocuk atölye çalışmaları ile el becerilerinin geliştirilmesini ve paylaşmayı öğretmeyi amaçlayan Candy Kids Play & Party & Workshop'taki hafta içi oyun ve atölye çalışmalarına, hafta sonu ise anneli oyun gruplarına katılmak ve parti organizasyonlarını düzenlemek için hemen 0530 241 70 01'i arayın. 

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Bölgenizdeki Diğer Hizmetler

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.