Teklif Al
> Bebek ve Çocuk Odası > Aero-Baby - Taşınabilir uyku konforunuz...

Aero-Baby - Taşınabilir uyku konforunuz...

İletişim Bilgileri

Fethiye Mahallesi FSM Bulvarı Sanayi Caddesi No:263 Corner İş Merkezi Kat:3 Ofis No :123 Nilüfer / Bursa

Aero-Baby - Taşınabilir uyku konforunuz... Hakkında

AERO-BABY NASIL DOĞDU?

Aero-Baby yatak pedleri fikri bir annenin bebeğini büyütürken yaşadığı sorunlardan esinlenerek geliştirilmiş, uyku konforunun yanında daha fazla hijyen sağlanması için sünger ve yay kullanılmadan tasarlanmıştır.

yataklar neden yıkanmasın ki?” fikrinden doğmuştur.

% 100 Optimal Uyku Konforu

İyi bir uyku alışkanlığı oluşmasında etkendir. Her türlü yatağa kolayca uygulanabilir. Özel çantası içerisinde seyahat amaçlı kolayca taşınabilir. Bebeğinize yabancı ortamda dahi kendi yatağında uyuduğu hissiyatını vererek uykuya dalmasını kolaylaştırır.

% 100 Uyku Öncesi ve Sonrası Keyif

Üzerindeki farklı renklerdeki eğlenceli desenleri ile uykuya dalma ve uykudan ayılma süreçlerinde bebeğinizin keyfinin yerinde olmasını sağlar. İstendiğinde sert zeminlerde oyun halısı olarak kullanılabilir. Yeni nesil teknolojik tekstil hafifliği sayesinde taşınması kolaydır.

% 100 Hijyenik Yapı

60oC'de yıkanabilir ve çok kısa sürede kurur. Uyku konforunun yanında hijyen sağlar.

% 100 Hava Sirkülasyonu

Sürekli hava geçirgenliği sayesinde Aero-Baby bebeğiniz yatağında ve uykuda olduğu esnada oluşabilecek boğulma tehlikelerini engeller. Herhangi bir şekilde bebeğinizin uyku esnasında yüz üstü dönmesi halinde rahat bir şekilde nefes almaya devam eder.
    
Aero-Baby Yatak Pedleri ile daha güvenli, sağlıklı / hijyenik ve konforlu uykulara…

Sipariş için [email protected] 'ye mail gönderebilir ya da +90 532 770 30 35 doğrudan sipariş hattını arayabilirsiniz!

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.