Teklif Al
> Anaokulu > > > Ravza Arda Anaokulu

Ravza Arda Anaokulu

İletişim Bilgileri

Göktürk Mahallesi Çamlık Cad. Ravza Sitesi Pırlanta Sk. No:4 Eyüp İstanbul

Ravza Arda Anaokulu Hakkında

Evladınız söz konusu olduğunda, bir düşünün: TEK KANATLA UÇULUR MU?

Aile, okul, çevre ve öğrencinin kendine has özellikleri çerçevesinde bütünü görerek hayata rehberlik...

Öğrencilerimizin duygusal, sosyal ve akademik durumları bulundukları gelişim dönemleri dikkate alınarak en etkili ve doğru şekilde desteklenmektedir.

Bir bireyin ideal insan olabilmesi için gerekli bilgi, sevgi, beceri, bilinçtir.

Amacımız, Kuran'da anılan güzel vasıflarla donanmış kendine güvenen, özgür, özgün ve arzulanan geleceği inşa edecek yöneticiler, iş adamları, bilim insanları, liderler, anneler- babalar yani "Geleceğin Hayırlı Nesillerini" yetiştirmektir.

Ravza Arda Anaokulu'nun hemen arayın: 0536 358 23 98 ve  0212 322 72 32

Ravza Arda Anaokulu instagram adresi için tıklayın.

Ravza Arda Anaokulu facebook adresi için tıklayın.

 

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Bilgi Talep Formu

* Tüm alanların doldurulması zorunludur...

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.