Minikgezgin

Hakkında

Biz, bisikletin ve doğanın büyüsüne kapılmış, çocuğunu farklı şekilde yetiştirmeye çalışan, bisikletin bir ulaşım aracı olduğunun altını çizmek için yazan, çizen, üreten, bir aileyiz. Hayallerimiz var ve bisikletle onları kovalamaya devam ediyoruz. 2005 yılından beri, her yılın Temmuz ve Ağustos aylarında dünyada dolanan bisikletli gezginleriz.

Temmuz ve Ağustos ayları dışındaki on ay boyunca ise, İznik Gölü kıyısındaki bir köy ilkokulunda dünyanın en iyi öğrencilerine öğretmenlik yapmaktayız.

Yazarın Tüm Blog Yazıları
Minikgezgin

Bisikletle Dünya Turu

  Ülkemizde yerleşik hayata göre düzenlenmiş yaşamlar normal kabul edilir. Ev, iş, alış veriş ve deniz, kum, güneş tatil...) devamı

pinarsan - Kurucu Anne Ne guzel ben de hep hayal ettim sizin gibi dolasmayi dunyayi cocuklarla. Beğen (1) Şikayet Et

Minikgezgin Biz de en başta hayal etmiştik.Sonra gerisi geldi. Sizinki de gelir belki:) Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.