/ / / / Torte Göktürk ve Craft in Party Uluslararası Cake Show İstanbul’dan ödülle geri döndüler!
Haberler

Torte Göktürk ve Craft in Party Uluslararası Cake Show İstanbul’dan ödülle geri döndüler!

16.05.2016 |

Torte Göktürk ve Craft in Party Uluslararası Cake Show İstanbul’dan ödülle geri döndüler!

Torte Göktürk ve Craft in Parti, Türkiye’nin ilk ve tek butik pastacılık festivali Uluslararası 2. Cake Show İstanbul’da 2. lik ödülü ile gümüş madalyaya layık görüldüler.

Anne olmaktan yola çıkıp, Parti Masası kategorisinde “Rustik Floral Baby Shower” konsepti ile yarışmaya katılan Göktürk’ün butik pastacısı Torte ve Parti tasarımcısı Craft in Party, anneler gününde gümüş madalyayı alarak anlamlı bir ödül kazandılar.  • Butik pastacıların yeteneklerini sergiledikleri,
  • Uzmanlarından eğitimler aldıkları,
  • Sektörde yer alan firmalarla bir araya geldikleri,

"Her şey cesaretle başlar, destekle büyür" sloganıyla düzenlenen ’Cake Show İstanbul’ programına Türkiye’nin yanı sıra İran, Azerbaycan, Almanya gibi yurtdışından butik pastacılar da katılım gösterdi. İki gün süren etkinlikte butik pastacılar 6 ayrı seviyede, 11 ayrı kategoride ve Parti Masası yarışmalarında, özgün tasarımlarıyla yarıştılar. Yarışmaları konularında uzman yerli ve yabancı şeflerden oluşan jüri değerlendirdi.


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.