/ / / Profilo ile beyaz eşyalarınızı indirimli olarak yenilerken sürdürülebilir yaşama destek olun!
anneysen Günlüğü

Profilo ile beyaz eşyalarınızı indirimli olarak yenilerken sürdürülebilir yaşama destek olun!

23.12.2016 |

Profilo ile beyaz eşyalarınızı indirimli olarak yenilerken sürdürülebilir yaşama destek olun!

En çok anneler bilir ki; bulaşık temizliğinden çamaşır temizliğine, yiyecek saklamadan yemek yapmaya evlerimizin olmazsa olmazlarındandır beyaz eşyalar. İşlerimizi kolaylaştırırken bize zaman da kazandıran beyaz eşyalarımızı yenilemek de ayrı bir keyiftir.

Ailemize yeni bir bebek gelecekse sıkça kullanacağımızdan yeni bir çamaşır makinası ve hatta kurutucu almak, okul çağında çocuklarımız varsa onlara mis gibi kekler, börekler, pastalar, yemekler yapmak için fırınımızı yenilemek, büyük aile sofralarımız varsa ya da çokça misafir ağırlayan bir aileysek bulaşık makinamızı yenilemek iyi bir fikirdir.     

Siz de beyaz eşyalarınızı yenilemek ya da yeni bir beyaz eşya almak istiyorsanız Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin Aralık 2016 sonuna kadar size sunduğu “Değişim Kampanyası” fırsatını kaçırmayın! 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Değişim Kampanyası 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin Değişim Kampanyası sayesinde küçük büyük eski elektrikli eşyalarınızı Profilo bayilerine götürerek yeni büyük beyaz eşya alımında 200 TL'lik indirim kazanacaksınız.

Bunun yanında, Değişim Kampanyası kapsamında ürün alanlar adına TEMA Vakfı aracılığıyla -sürdürülebilir yaşama 15.000 fidan ile destek olacak- BSH Dönüşüm Ormanı’na bir de fidan dikilecek. Beyaz eşyanızı aldığınız bayiden TEMA Vakfı sertifikalarınızı da alacaksınız.

Evinizi ve ülkenizi değiştirin, çevreye katkı sunun! 

TEMA Vakfı aracılığı ile, geleceğimiz için ne kadar önemli olduğunu çok küçük yaşlarda öğrendiğimiz, dünyanın akciğerleri, erozyonla mücadele eden ve tüm canlıların yuvası olan ormanlar için kampanya gerçekleştiren Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, hepimizi evimizi ve Türkiye'yi 
değiştirerek çevreye katkı sunmaya davet ediyor! 

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Değişim Kampanyası hakkında detaylı bilgi için tıklayın ya da en yakın Profilo bayine uğrayın! 


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

zehracandan Klima Servisi Çağırmadan Önce Çok Önemli Yapmanız Gerekenler ! Faydalı ve işinize yarayacak 6 önemli öneri için makaleye göz atabilirsiniz. (20 Yıllık Sektör Deneyiminden ÜCRETSİZ danışmanlık alabilirsiniz!) Kaynak: http://www.klimaservis.com/ Beğen (2) Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.