/ / / / İkinci el bebek ürünleri alışveriş sitesi: BebegimdenSana.com
anneysen Günlüğü

İkinci el bebek ürünleri alışveriş sitesi: BebegimdenSana.com

26.09.2016 |

İkinci el bebek ürünleri alışveriş sitesi: BebegimdenSana.com

Bebeğinizin küçülenlerini satışa sunmak ve de bebeğiniz için tertemiz yepyeni ürünler almak ama bunların da uygun fiyatlı olmasını istiyorsunuz? O halde BebegimdenSana.com tam size göre!

En değerli varlıklarımız olan çocuklarımız için her şeyin en iyisini istiyoruz. Çocuklarımızın bugünlerini düşündüğümüz kadar yarınlarını da düşünüyor, birikim yapabilmeyi istiyoruz.

BebegimdenSana.com, çocuklarımızın geleceklerine bir nebze de olsa katkı sağlamak amacı ile yola çıktı.  
 
Bebeğinizin kullandığı ve kullanmadığı tüm eşyaları, oyuncakları düşünün.  Kıyafetlerden  ayakkabılara, oyuncaklardan bebek arabasına, gelen hediyelere… 

Miniklerimiz o kadar çabuk büyüyorlar ki, ha bugün ha yarın kullanacağım derken bir bakmışsınız ki çok beğenerek aldığınız o kıyafet küçük gelmeye başlamış, ya da mevsim değişmiş… Çok severek oynadığı oyuncak artık ilgisini çekmez olmuş… 

Konu çocuklarımız olunca gözümüz başka bir hiçbir şey görmüyor değil mi? Halbuki, bebek arabası için ayırdığımız 500 TL yerine 200 TL'ye sıfır gibi yepyeni bir araba alsak, aradaki 300 TL farkı bebeğimizin farklı ihtiyaçları için kullansak ya da bebeğimiz için açtığımız banka hesabına yatırıp onun geleceği için birikim yapsak? 

BebegimdenSana.com sayesinde bebeğiniz için israfa kaçmadan alışveriş yapabilir, gereksiz tüketimi önleyerek farklı bir bakış açısı kazanabilir, iyi ve kaliteli ürünleri daha uyguna temin edebilirsiniz. 

Siz de, binlerce annenin kullandığı www.bebegimdensana.com üzerinden bebeğinizin küçülenlerini satışa sunabilir, uygun fiyata aldığınız ürünlerle bütçenizi daha verimli kullanarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz. 

BebeğimdenSana.com'u www.instagram.com/bebegimdensana üzerinden de takip edebilir, ayrıca www.facebook.com/bebegimdensana hesabı üzerinden 10binlerce annenin yaptığı gibi, bebeğinizin gelişimi ile ilgili merak ettikleriniz konusunda diğer annelerden fikir alabilir, onlarla yardımlaşabilir ve birbirinize destek olabilirsiniz. 


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.