/ / / / Etimiz Nebyan'dan yarışmamıza katıl, Nebyan Doğal Mini Aile Paketi kazanan kişi sen ol!
Haberler

Etimiz Nebyan'dan yarışmamıza katıl, Nebyan Doğal Mini Aile Paketi kazanan kişi sen ol!

18.08.2016 |

Etimiz Nebyan'dan yarışmamıza katıl, Nebyan Doğal Mini Aile Paketi kazanan kişi sen ol!

YARIŞMA KOŞULLARI:
Nebyan Doğal ve anneysen.com'un “Etimiz Nebyan'dan” yarışması 18 Ağustos Perşembe 10.00- 4 Eylül Pazar 23.59 arasında gerçekleştirilecektir.

Facebook katılımları:

Belirtilen süre içerisinde;

  • Çocuğunuzun yemek yerken çektiğiniz fotoğrafını #NebyanDogal ve #EtimizNebyandan hashtagleri ile facebook/anneysen'de yayınladığımız "Etimiz Nebyan'dan" yarışma duyurumuzun yorum kısmında paylaşmanız,
  • Bu paylaşımınızda iki arkadaşınızı etiketlemeniz ve
  • Son olarak yarışma duyurumuzu profilinizde herkese açık olarak paylaşmanız gerekmektedir. 

Instagram katılımları:

Belirtilen süre içerisinde;

  • Çocuğunuzun yemek yerken çektiğiniz fotoğrafını #NebyanDogal ve #EtimizNebyandan hashtagleri ile profilinizde paylaşmanız, 
  • Bu paylaşımınızda @anneysen ve @nebyandogal'ı etiketlemeniz gerekmektedir.  


Anneysen.com katılım koşullarını sağlamış olan kullanıcılar ve kullanıcıların gönderdiği fotoğraflar arasında değerlendirme yapacak ve 1'i asil 1'i yedek olmak üzere 2 kişiyi belirleyecektir.

Asil kazanan 6 Eylül Salı 2016 tarihinde açıklanacaktır. 

Yarışmayı kazanan bilgilerini 7 Eylül 2016 tarihine kadar Anneysen'e göndermelidir. 

Belirtilen süre zarfında iletişim bilgilerini paylaşmayan asil kazanan ödül hakkını kaybeder ve ödül yedeğe geçer. Yedek, bu durumda, ayrıca ilan edilir. 

Kazanan kişinin ödülü 1 hafta içerisinde gönderilecektir. 
 


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.