anneysen Günlüğü

"Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışmamıza sen de katıl!

03.10.2016 |

"Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışmamıza sen de katıl!

Çocuk en iyi oyun ve sanat yoluyla öğrenir. "Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışmamıza katıl, Ekol Drama'dan %100 Yaratıcı Drama bursu kazanan anne sen ol!
Çocuğunla oynadığın en yaratıcı oyunu görselimizin altına yorum olarak YAZ,
İki arkadaşını ve facebook/ekoldrama ya da instagram/ekoldrama sayfalarını ETİKETLE,
Yarışma görselimizi profilinde herkese açık olarak PAYLAŞ,
Sen de yarışmaya katıl!
Ekol Drama hakkında detaylı bilgi için: www.ekoldrama.com
Ekol Drama Yaratıcı Drama kursları 15 Ekim'de başlayacak ve 8 ay sürecektir. (5-6 yaş Yaratıcı Drama atölyesi aylık 300 TL, 7+ yaş Yaratıcı Drama atölyesi aylık 450 TL'dir) 

"Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?" yarışma koşulları:
Anneysen.com ve Ekol Drama tarafından facebook/anneysen ve instagram/anneysen sayfalarında düzenlediği yarışma 3 Ekim Pazartesi - 11 Ekim Salı 23.59 arasında gerçekleştirilecektir.

Belirtilen süre içerisinde “Çocuğunuz ile oynadığınız en yaratıcı oyun hangisi?” sorusuna cevabın facebook/anneysen ya da instagram/anneysen sayfasında yayınlanan yarışma görselinin altında verilmesi, iki aradaşın ve ekoldrama sayfalarının etiketlenmesi ve profilde herkese açık olarak paylaşılması gerekmektedir.

Anneysen.com, belirlenmiş kriterlere uygun olan içerikler arasından değerlendirme yapacak ve 1'i asil 1'i yedek olmak üzere 2 kişiyi belirleyecektir.

Asil kazan, 12 Ekim Çarşamba 2016 tarihinde açıklanacaktır.
Yarışmayı kazanın 14 Ekim Cuma 2016 tarihine kadar iletişim bilgilerini göndermesi gerekmektedir.

Belirtilen süre zarfında iletişim bilgilerini paylaşmayan asil kazan ödül hakkını kaybeder, ödül yedeğe geçer ve yedek, bu durumda, ayrıca ilan edilir.

Anneysen.com yukarıda belirtilen tüm bu katılım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. #yarışma @ekoldrama #yaratıcıdrama #drama #ekoldrama 
 


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.