/ / / Banyomarka, tuvalet ve banyo eğitim sürecini kolaylaştıran ürünler sunuyor!
anneysen Günlüğü

Banyomarka, tuvalet ve banyo eğitim sürecini kolaylaştıran ürünler sunuyor!

07.06.2016 |

Banyomarka, tuvalet ve banyo eğitim sürecini kolaylaştıran ürünler sunuyor!

Banyomarka ürün gamında bulunan birçok markanın ürettiği çocuk klozetleri hayatınıza ve çocuklarınıza rahatlığın ve konforun yanında görsel eğlenceler de katacak. Özellikle Vitra’nın yıllardır süregelen kurbağa çocuk klozet modeli hem annelerin hem de genel kullanım alanları için (anaokulları, yuvalar, çocuklar için özel oyun okulları vb...) özel çözümler sunan mimarların sık tercih ettiği modellerden biridir. Bu ürün çocuğunuzun tuvalet alışkanlığı edinebilmesi için kolaylık sağlayacak, tuvaleti eğlenceli bir yer haline getirecektir.


Banyomarka'nın, çocuğun tek başına banyo yapabilme alışkanlığını edinebilmesi için de çözümleri var!  

Termostatik banyo bataryaları; kullanım kolaylığı, şık tasarım ve fonksiyonellikleri ile hem banyonuzu güzelleştirir hem de üzerindeki su sıcaklığının 38C üzerine çıkmasını engelleyen kilitleri sayesinde çocuğununuz haşlanma riski olmadan tek başına banyo yapabilme alışkanlığı elde etmesine yardımcı olur.
Su sıcaklığını sabitleyen her kullanımda aynı derecede su alabilme imkanı sağlayan bu ürünlerin su tasarrufundaki başarısı da göz ardı edilmemelidir. Termostatik banyo bataryalarındaki ısı sabitleme özelliği; çocukların yanma korkusu olmadan kendi başlarına banyo yapmalarında çok büyük yardımcı bir rol üstlenmektedir. 


Siz Ne Düşünüyorsunuz?

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.