/ / / Kiddy Smartfix Oto Koltuğu'nu Prima indirimi ile satın aldım!
gozdedum

Kiddy Smartfix Oto Koltuğu'nu Prima indirimi ile satın aldım!

19.04.2016 |
Kiddy Smartfix Oto Koltuğu'nu Prima indirimi ile satın aldım!

Arkadaşlar merhaba,

Yaklaşık 4.5 yıldır bu sitenin bir üyesi olarak çokça sorulan sorulardan olduğu için oğluma oto koltuğu seçimimi burada da yazmak istedim. Çünkü ilk oto koltuğumuzu alırken hiçbir fikrim yoktu. Kısacası biraz dene ve gör oldu ama tabii oto koltukları ucuz ürünler olmadığı için aslında detaylıca bir araştırma gerektiğini sonradan anladım.

Oğlumun doğumundan 1 yaşına kadar travel system bebek arabalarında kullanılan oto koltuğu/ ana kucağından kullandık. Gerçekten ana kucağı kullanımı beni rahat ettirmişti. Hem taşınabilmesi hem pratik olması benim açımdan, hem de yolculukta bebekle göz göze temas ve oyunlar oynanabilmesi yolculuğun oğlum açısından daha eğlenceli geçmesini sağlıyordu. 

Oğlum 1 yaşına geldiğinde yaklaşık 9 kg idi ve ilk oto koltuğunu almamızın zamanı geldi. O dönemde 9-18 kg'lık oto koltuklarından (Grup 1 olarak adlandırılıyor) aldık. Oğlum 16 kg oldu ve yeni bir oto koltuğu almamızın zamanı geldi diye düşünerek araştırmalara başladık. 

Bu sırada bu sitede karşılaştığım Kiddy oto koltuklarını detaylıca incelemek istedim. Ödüllü bir Alman markası olduğunu öğrendim. Web sitelerinde de detaylıca ürün testlerini yazmışlar. Çok aklıma yattı ve eşimle almaya karar verdik. Ona göre bütçemizi ayarladık ki Kiddy'nin Prima ile işbirliği yaptığını gördüm :) ve çok sevindim tabi çünkü prima.com.tr'ye üye olanlara %30 indirim sağladığını öğrendim. Tabi ki hemen üye oldum ve mail ile indirim kodum hemen gönderildi. 1400 TL ayırdığımız bütçemiz de böylelikle 980 TL'ye düşmüş oldu! :) 

www.kidy-shop.com.tr'den satın aldığımız oto koltuğu Kiddy Smartfix Isofixli oto koltuğu. Bu arada isofixli olması da çok iyi oldu çünkü ilk koltuğumuz isofix bağlantılı değildi ve takıp çıkartmak gerçekten zaman alıyordu. Isofix'in hem çok güvenli olduğunu hem de pratik olduğunu da deneyimlemiş oldum.

Bu arada oto koltuğunu yerleştirince oto koltuğu kılıfı almamın da iyi olacağını düşündüm. Bu günlerde bir de kılıf ısmarlayacağım bakalım. Hem koltuğun kullanım detaylarını hem de kılıfını sonra anlatacağım:) 
 

Siz Ne Düşünüyorsunuz?

rainisland Yazınızın zamanlaması benim için o kadar güzel oldu ki size anlatamam :) Çok teşekkür ederim güzel paylaşımınız için. Ben de bugünlerde oto koltuğu arayışındayım. Uzun zamandır Kiddy koltukları inceliyorum ve yakın çevremde tavsiye alabileceğim kullanan bir tanıdığım da olmadığı için emin olamıyordum. Kararımda yardımcı oldunuz :) Benim şu an kullandığım koltuk da isofik li ve yeni alacağım koltuk için de tercihim aynı yönde olacak. Bu indirim fırsatı da harikaymış! Koltuk kılıfı ile ilgili tecrübelerinizi de merakla beklemedeyim, siparişime onu da eklemeyi düşünüyorum. Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.