/ / / Aybino Etkinlik Kutuları deneyimimiz!
rainisland

Aybino Etkinlik Kutuları deneyimimiz!

28.05.2016 |
Aybino Etkinlik Kutuları deneyimimiz!

Arkadaşlarımın çocuklarımı yeni aktivitelerle, anne olarak daha önce denemediğim ürünlerle tanıştırmalarına bayılıyorum! Yakın arkadaşım İrem'in çocukları için kullanıp çok memnun kaldığı ve oğlumla kızıma hediye ettiği Aybino Etkinlik Kutuları sayesinde ailece çok keyifli bir haftasonu geçirdik, hep beraber kaliteli zaman geçirmenin tadına vardık. Zaman zaman deneyimlerimi burada diğer annelerle de paylaştığım için Aybino deneyimimizi de sizlerle paylaşmak istedim.

Eve gelen her paketten oyuncak bekleyen çocuklarım Aybino’nun eğlenceli ve ilgi çekici kutularını gördükleri an çok heyecanladılar. Henüz kutunun üzerindeki karikatürleri incelerken bile eğlenmeye başladık!

2-3 yaş ve 3-6 yaş seçenekleri sunan kutuların her biri 7 farklı etkinlikten ve duyguları tanımlayan birer yapbozdan oluşuyor. Kutunun içeriğinin en güzel özelliklerinden biri de her etkinlikte ihtiyaç duyulacak tüm malzemelere; yapıştırıcıdan boya kalemlerine, makastan silinmeyen kaleme yer veriyor olması. Kutuyu açıyorsunuz ve etkinliklere başlayınca herhangi bir eksikle karşılaşmadan, saatlerce yerinizden kalkamıyorsunuz.

Aslında, çocuklarımla her hafta sonu ikişer tane yapma planıyla yola çıktık ama iki, üç derken kendimizi durduramayıp etkinliklerin tamamını bir günde bitirdik:) Yemek yemeyi bile unutacak kadar güzel vakit geçirdik diyebilirim. Benzer aktivitelerin, her iki yaş grubuna uygun şekilde tasarlanmış olması çocuklarım arasında “bende var, sende yok” tartışması yaşanmasına da engel oldu.

Kutunun elime ulaştığı hafta anneler günü haftasıydı. Çocuklarım da anneler gününe özel çiçeklerle başlamak istedi. Kızım, 2-3 yaş grubu oyun hamurlarından bir çiçek ile, oğlum da 3-6 yaş grubunden keçe saksıdaki kumaş çiçeklerle anneler günümü kutladı:) Etkinliklerin tamamının yaş aralığına hitap ediyor olması çocuklarımın başarma duygusuyla uzun süre sıkılmadan konsantre olmalarını sağladı. Her bir etkinlik çocuklarımın ince ve kaba motor gelişimine katkı sağlarken, onları karşımda dikiş dikerken görmenin verdiği keyif de beni çok mutlu etti.