/ / / Yalancı emzik mi? Yoksa diş mi?
meryemokay

Yalancı emzik mi? Yoksa diş mi?

28.12.2016 |

Merhaba 😊 bütün annelerin ellerinden öpüyorum bende bi anne olarak size danışmak istiyorum. Yaşım 21 ve 7 aylık dünya tatlısı bi kızım var. Geceleri cok uyanmaya basladi mslesef kokuma alıştığı için. Bende yalanci emzik vermek durumunda kaldım. Ve bu arada diş çıkardı haliyle çok zayıfladı. Kayinvalidem hep emzigin zayiflattigini söylüyor. Fakat ben hem ek gıda hemde meme emziriyorum. Siz neler söylemek istersiniz bu konuda. Ve nasıl kilo aldirabilirim.

kayra- Zayifladi derken mevcut kilosunun altinami dustu yoksa eski tombisligimi gtti cnku bebkler 7. 8. Aydan sora biraz biraz boy uzamssi hareket edebildikleri icin daha onceki aylara gore daha zayif gorunurler sizde zaten buyuk kiznizdn bilrsnz ancak yalanci memenn cocugu zayfltcani hic sanmiyrm ksynvalidnz istemedgi bisey yaptnz icin ole soluyor muhtmlen Beğen (1) Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.