/ / / / Uyku arkadaşı önerir misiniz?
ahm gk

Uyku arkadaşı önerir misiniz?

31.10.2016 |

Arkadaslar uyku eğitimine başlamış bulunmaktayim  fakat su anki uyku arkadaşımızı değiştirmek istiyorum müzikli yumuşacık bir oyuncak tavsiyeniz var midir ?

ilknurbade Fisher p. Da vardı o tarz pelus oyuncaklar. Benim kızım sesli olanlarla uyudugunda birdn ses çıkınca geri uyanıyor filan neyse uyku arkadaşını kendisi belirliyor aslında. Su an pelus bir kedisi var onuunla yatıyor. Kediye kadar neler alındı. Geçen yıl battaniyelerinden biri oldu uyku arkadaşı:) kendisi belirleyecek bizler ise şansimizi deniyoruz. Zor uyuyan bir bebek annesi olarak söylüyorum aslında içimi dknüyorum:)) ben asla ayakta sallamam şunu yapmam bunu yapmam derdim. Uyku egitimi ile iligili ne varsa aldim okudum hala birini seçip tam olarak uygulayamadim kizim 23 aylik oldu. Kolikti sonra dişi cikiyor sonra ay soguk algınlığı yok büyüme atağı vs derken hala arada ayağımda salliyorum:) Benim kızım uykuya gecişte zorlaniyor elbette her bebek bor değil her anne de bor değil:) Kolay gelsin cnm. Mutlu mutlu büyüt evladını saglicakla kalın Beğen Şikayet Et

ahm gk Teşekkür ederim :) Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.