/ / / / TUM ANNELERE SESLENIYORUM.NOLUR YARDIM...
dilekfeneri

TUM ANNELERE SESLENIYORUM.NOLUR YARDIM...

01.12.2016 |

Sevgili anneler.size bir kac sorum olacak.lutfen cevaplayin.zira oglum bir bucuk yasinda.uyku duzeni felaket bozuldu.kafayi yemek uzereyim.gece iki oluyo uyumak istemiyor.tekrar bir duzen oturtturmaya calisicam insallah.merak ettigim ise sizin bebekleriniz.aklimda fikir olusmasi acisindan.cevaplayan herkese tesekkurler.

1-bebeginiz ne kadarlik?

2-kacta yatiyor?kacta kalkiyor?

3-ne sekilde uyutuyorsunuz?

4-gunduz kacta uyuyup kacta kalkiyor?

5-kac saatte bir uyuyor?

derya275 Bebeğim 13 aylık günde iki kere uyur akşam saat 20:00 da yatağında olur uyumadan önce ufak bi rutin yaparız her akşam yikayamiyorum gün aşırı yıkıyorum ama her gece mutlaka bezi değişir ustu başı değişir az oynarım sonra yatağına koyarim emziğini veririm ışığı söndürür iyi geceler der odasından çıkarım 15 dkkyaa uyumuş olur sabahtan 07:30 8 arası uyanir gün içinde 10 gibi birde öğleden sonra 2:30 gibi uyur öğleden sonra daha az uyur inşallah yardımcı olabilmişimdir Beğen Şikayet Et

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.