/ / / / İğne olduğum için bile mutluyum☺
topprakk

İğne olduğum için bile mutluyum☺

30.11.2016 |

Merhaba güzel anneler...

Öncelikle bugün çok huzurlu ve mutluyum aylar önce özel kliniğine gittiğim bi doktor beni çikolata kistin var diyerek epey korkutmuştu ki öyle bişey yokmuş..

Şimdi bugün ise hastaneden geldim ve uzun süredir varlığını sürdüren iğne korkumu çatlatma iğnesiyle yendim şimdi heycanla geçireceğim 1,5 hafta var sonrasında gebelik testi için tekrar gidicem🙂umarım hayal kırıklığına uğramam sormak istediğim bişey var iğne olduktan 10 dk sonra kasığımda hafif bi yanma gibi sancı oldu çok heycanlandığım için psikolojikmidir bu yoksa normaldede oluyomu şimdiden teşekkürler herkese mutlu günler😊😊😊

Anneliği Kolaylaştırıyoruz

Ürün veya hizmet arayın

Ara

Anneysen.com; Anne Cevapları bölümünde sorularınıza tecrübeli annelerden farklı cevaplar bulabilmenizi sağlıyor. 20 bin soru içerisinde arama yapabilir, ya da kendi sorunuzu annelere sorabilirsiniz. Anneysen.com; Uzman Cevapları bölümünde, 30 farklı alandan 100’e yakın uzmana bebeğinizle, çocuğunuzla, kendinizle ve aile yaşantınızla ilgili tüm sorularınızı sorabilmenize olanak sağlıyor. Anneysen.com; Uzman makaleleri ve Videolar bölümünde merak ettiğiniz konularda uzmanların ilgili makalelerinden ve videolarından yararlanabilmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Yemek tarifleri bölümünde bebeğiniz ve tüm aileniz için denenmiş farklı yemek tarifleri bulabilmenizi, Anne Yazıları bölümünde annelerin yazılarını takip etmenizi, Bloglar bölümünde blog yazarı annelerin yazılarını takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Hafta Hafta Hamilelik bölümünde, bebeğinizde ve sizde olan değişiklikleri öğrenmenizi, 40 haftalık hamilelik sürecinde merak ettiğiniz herşeyi takip etmenizi; Ay ay bebek gelişim bölümünde bebeğinizin fiziksel, sosyal, algısal gelişimini ay ay takip etmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Bebek İsimleri bölümünde, binlerce ismin anlamını; İsim Analizi bölümünde ise çocuğunuzun isminin karakterini nasıl etkilediğini öğrenmenizi sağlıyor. Anneysen.com; Çarşı bölümünde anne ve anne adaylarına ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetler ile ilgili marka ve firmaları tanıma fırsatı sunuyor. Ayrıca, Çarşı bölümündeki firmalar, anneysen.com üyelerine özel indirim fırsatları da sağlıyor.